TR
ARALIK 2013

ESKİ HİTİT VAZOSU KULE’YLE CANLANIYOR

POSTA / 13.12.2013

DAP Yapı'nın eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule projesi Maltepe Dragos'ta yükseliyor. Projede kalan son dairelerin satışı yılbaşına özel bir kampanyayla devam ediyor.

DAP Yapı'nın, Maltepe Dragos'ta inşa ettiği Vazo Kule projesi, tarihi tasarımıyla dikkat çekiyor. M.Ö. 1600 yılından izler taşıyan Vazo Kule, 2 adet rezidans ve 1 adet ofis bloğundan meydana geliyor. Toplamda 399 ünitenin yer aldığı projede; 289 rezidans, 99 home office ve 11 ticari ünite bulunuyor. Vazo Kule'de büyüklüğü 55 metrekare ila 100 metrekare arasında değişen ofisler, istenildiği takdirde birleştirilerek daha büyük metrekarelerde çalışma alanları elde edilebiliyor.

Kadıköy. Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yolları, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla avantaj sağlayan Vazo Kule, Fener den başlayıp Tuzlaya kadar devam eden Türkiye'nin en uzun sahil bandı üzerinde yer alıyor.

Oturmadığın Dönemde Kirala

Vazo Kule. kullanıcılarına olduğu kadar, "Oturmadığın dönemde kirala” modeliyle kendisine yatırım amaçlı sahip olanlar için de fırsat sunuyor. Projedeki rezidansların işletmesinin, dünyaca ünlü otelcilik şirketi Rotana'ya verildiği Vazo Kule'de, haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilen daireler profesyonel bir yönetim sistemiyle işletilecek. Daire sahipleri dilerlerse kendi yerlerini kiralayarak ekstra gelir elde edecekler.

DAP Yapı’dan Yılsonu Fırsatı

Rezidansların yüzde 70 oranında satıldığı Vazo Kule’de 99 adetlik home office bloğunun son 4 dairesinin satışı sürüyor. Kalan daireler için yılsonuna özel bir kampanya düzenleyen DAP Yapı, home officeleri peşin ödemede yüzde 10 indirim, 50 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

  • BASINDA BİZ
  • 13.12.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı