TR
MART 2017

EVDE YÜZDE 25 DAMPİNG BAŞLATTI

SABAH / 24.03.2017 DAP Yapı tamamlanmış projelerindeki 321 konutu yüzde 25 indirimle satma kararı aldı. 9 Nisana kadar sürecek kampanya kapsamında 397 bin liralık konut 297 bin liraya, 500 bin liralık 375 bin liraya, 1 milyonluk olan ise 750 bin liraya satılacak.

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan ve 31 Mart’ta sona erecek olan tarihi kampanya son günlerine girerken bir "çılgın kampanya" da DAP Yapı’dan geldi. Şirket, tüm projelerindeki 321 tamamlanmış konutu yüzde 25 indirimle satma kararı aldı. Kampanya için Ümraniye Meydan AVM’ye dev bir çadır kuruldu. Bu döneme özgü başlaman kampanyanın 9 Nisan’a kadar süreceğini belirten DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, 321 konutun değerinin 500 milyon lira olduğunu ve 120 milyon liralık indirim yaptıklarını açıkladı. Ekonomiye katkı sunmak için böyle bir kampanyaya başladıklarını belirten Yılmaz, "Her zaman kebap yemek olmaz. Bazen de çorba içeceğiz. Böyle zamanlarda ülkemiz için çalışacağız. Herkes benim projelerimde kısa zamanda satış yaptığımı bilir. Bunu kendimiz için değil, Türk ekonomisi için yapıyoruz" diye konuştu.

Yengeyi de Al Gel
Kampanyayla halen satışta olan pek çok projenin mobilyalı, hepsinin ise teslime hazır olduğunu vurgulayan Ziya Yılmaz, "20 yıllık inşaatçıyım böyle bir kampanya yapıldığını görmedim, Mobilyalı hemen teslim konutlar için "Yengeyi de al gel" ifadelerini kullandı. Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule, DAP Vadisi projelerinde geçerli kampanyada aynca kişiye özel ödeme planıyla 50 aya kadar sıfır faiz imkânı sunuluyor. Projelerin 10 yılda yatırımı amorti edeceğini belirten Yılmaz, 2 hafta sürecek kampanya ile 397 bin lira olan konutu 297 bin liraya, 500 bin lira olanın 375 bin liraya, 1 milyon lira olan konutun ise 750 bin liraya satılacağını söyledi.

Lüks Konut İçin İnsanlar Birbirini Ezdi
DAP Yapı
, Eylül 2015 tarihinde Emlak Konut GYO’dan hasılat paylaşımı modeliyle aldığı Validebağ Korusu’na komşu arazisinde hayata geçirdiği Validebağ Konaklan’nın satışını 7 ay öne çekmişti. Projenin yoğun ilgi görmesi nedeniyle satış ofisi inşası sürerken, kurulan 600 metrekarelik çadırda yüzde 50 indirimle satışa başlayan DAP Yapı, konutların yüzde 25’lik kısmını çadırda satmaya karar vermişti. Ziya Yılmaz, "İnsanlar ev almak için birbirini ezdi, kavga çıktı" dedi.

İzmir’i Uçuracağım
Ziya Yılmaz, başlattıkları kampanyayı anlatmak için yaptığı toplantıda İzmir’de bir arsa aldıklarını da açıkladı. 500 konutluk yatırımın karma bir proje olabileceği bilgisini veren Yılmaz, "Denize 1.200 metre olacak. Yıllardır burada arsa bakıyorum, Bu araziden etkilenmemek mümkün değil. DAP kalitesini İzmir’e götürüyoruz. Bu yıl satışa çıkarız. İzmir’i uçuracağım" diye konuştu. Anadolu’da herkesin DAP Yapı’yı kendi şehrinde görmek istediğini belirten Yılmaz, "Başta İzmir, Ankara, Bodrum, Bursa olmak üzere belli bölgelere ilgimizi artırdık"

  • BASINDA BİZ
  • 24.03.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı