TR
ŞUBAT 2019

EVİM TÜRKİYE DOPİNGİ

HÜRRİYET / 13.02.2019

EVİM TÜRKİYE FUARI İLE HEM GURBETÇİLER EV SAHİBİ OLDU, HEM DE İÇ PAZARA CANLILIK GELDİ

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nın ilki tamamlandı. Fuara katılan firmalar yaptıkları sıcak satış ve toplanan taleple moral buldu. Gayrimenkul sektörü temsilcileri ve Avrupa'da yaşayan Türkler, 8 Avrupa kentinde daha yapılması beklenen yeni Evim Türkiye fuarları için gün sayıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği Demirören Medya ve İSTexpo Fuarcılık işbirliği, Lineadecor stratejik ortaklığı, Türk Hava Yolları resmi ulaşım sponsorluğunda düzenlenen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nın ilki tamamlandı. Almanya'nın Düsseldorf kentinde, 8-10 Şubat tarihlerinde gerçekleşen fuarı, 6 binin üzerinde kişi ziyaret etti. Fuara katılan 76 firmanın 100'ün üzerindeki projesinden, 400 milyon liralık satış bağlantısı yapıldı. 100 milyon liraya yakın işlem fuar esnasında gerçekleşti. Fuara katılan firmalar yapılan satışlarla moral buldu. Konut pazarının canlandığını belirten yetkililer, Evim Türkiye'nin yeni fuarlarına katılacaklarını söyledi. İşte Evim Türkiye Fuarı'na katılan firmalardan notlar:

SIFIR FAİZ İMKANI SUNDU

DAP Yapı 7 projesi ile Almanya'nın Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na katıldı ve özel kampanyaları yoğun ilgi gördü. Dap Yapı, fuara özel olarak; gayrimenkulu görmek isteyen Almanya'daki Türk vatandaşların ulaşım ve konaklama masrafını karşılayacağım açıklamıştı. Satışı devam eden projelerde gurbetçiye özel 72 ay 0 faiz, bankasız, kefilsiz, senetle ödeme fırsatı sunuldu. Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Fuarda gördüğümüz yoğun ilgi gösteriyor ki doğru konumda doğru fiyatla insanları gayrimenkulle buluşturuyoruz. Fuar katılımcılarına net olarak 'şimdi Türkiye'den konut almanın tam zamanı' dedik ve bunun bilincinde olduklarını gördük" dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 13.02.2019
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı