TR
MAYIS 2013

FİTNESS CİTY MARKASIYLA ZİNCİR KURACAK

POSTA / 04.05.2013

DAP Yapı konuttan sonra spor ve sağlık merkezleri kuruyor. Dragos Fitness City ile ilk yatırımını yapan şirket, sağlık merkezi sayısını 40'a çıkarmayı hedefliyor.

Dragos Royal Tower, Burgu Kule, Dalga Kule, Vazo Kule, Tango gibi projelerin mimarı DAP Yapı, konut projelerinden sonra spor ve sağlık merkezleri kuruyor. îlk adımı Dragos Royal Tower projesi içinde kurulan Dragos Fitness City ile atan DAP Yapı, bu alandaki yatırımlarına devam etmeyi hedefliyor.

Şube Sayısını 40'a Çıkaracak

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Mühendislik çözümlerimize ilave olarak spor ve sağlık merkezlerini de devreye aldık. Dragos Fitness City'nin kısa zamanda şehrin ayrıcalıklı buluşma noktası haline geleceğine inanıyoruz" dedi. Dragos Royal Towers içerisinde açıları ve DAP Yapı tarafından işletilen Dragos Fitness City'nin bir zincir olarak yayılmayı hedeflediğini belirten Yılmaz "DAP Yapı insanlara bir yandan sağlıklı yaşam için spor yaptırırken, diğer yandan da Türkiye'nin ilk sağlık mutfağı 'Fitfoods' ile sağlıklı beslenmelerini sağlayacak" dedi.

Şube sayısını 40'a çıkaracaklarını belirten DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projelerden ev alan müşterileri için de bu merkezlerde indirim uygulayacaklarını söyledi.

  • BASINDA BİZ
  • 04.05.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı