TR
KASIM 2018

HAKAN ALTUN FEDA DEDİ

YENİ ÇAĞRI / 13.11.2018

Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun, önceki gece Jolly Joker İstmarina Kartal'da sevenleriyle buluştu.

Yaklaşık bin beş yüz kişilik bir kalabalık saatler öncesinden kapıda kuyruklar oluşturduğu gecede sevilen şarkısı "Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum" şarkısı ile açılış yapan Hakan Altun, seslendirdiği romantik şarkılarla hayranlarına duygusal bir gece yaşattı.

Konserinin ikinci bölümünde dillere dolanan şarkıları ile başlayan ünlü sanatçı bir ara sahneden sevenlerine "Siz eve gitmeyi düşünmüyor musunuz?" diye seslendi. Kalabalıktan yükselen hayır sesine "Tabi sizin tuzunuz kuru eviniz İstanbul'da, bense sahne bittikten sonra Muğla'ya gideceğim. Hiç beni düşünen yok... Olsun.. Bu gecede böyle olsun...Her gece böyle olsun... Sizin gibi insanlara bu Hakan feda olsun "diyerek karşılık veren Hakan Altun, etkinlik alanında büyük bir alkış tufanı kopardı.

Konserinin sonlarına doğru hareketli şarkılar ile tempoyu arttıran başarılı sanatçı, kendisini dinlemeye gelen müzikseverleri adeta mest etti. Yaklaşık 2,5 saat sahnede kalan Altun, sevilen parçalarından 'Mahşere Kadar" şarkısını seslendirdikten sonra sahnesini alkışlar eşliğinde tamamlandı.

  • BASINDA BİZ
  • 13.11.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı