TR
EKİM 2012

HALİÇ’İN CAN SUYUYLA Z OFİS’İN CAZİBESİ ARTTI

POSTA / 26.10.2012

Altınboynuz'un temizlenmesi amacıyla gerçekleştirilen Boğaz suyunun Haliç'e kavuşması projesi hayata geçti. Projeyle birlikte Z Ofis'in Haliç manzaralı ofis ve dükkanlarının cazibesi arttı.

Haliç'i eski görünümüne kavuşturmak amacıyla gerçekleştirilen Boğaz suyunun Haliç'e aktarılması projesiyle DAP YAPI'nın Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlandırdığı Z Ofis projesinin cazibesi arttı. Özellikle projenin Haliç manzaralı dükkan ve ofisleri yoğun ilgi görüyor. Ofis ve dükkanların büyük çoğunluğunun satıldığı projede, sekreterlik hizmeti de bedavaya veriliyor.

4 Bin Liradan Başlıyor

Öte yandan DAP Z projesinde ofis stoklarının hızla tükenmesi üzerine, projenin satışa kapalı olan dükkan ve mağazaları da satışa sunuldu. Projede yer alacak dükkan ve mağazalar, cadde üzeri lokasyon avantajı dolayısıyla yerli ve yabancı markaların takibine girdi. Büyüklüğü 49-281 metrekare arasında değişen 61 adet ticari üniteye önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markalar talip oldu.

Dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk proje olan DAP Z Ofis'in yakın çevresinde çok sayıda iş ve ticaret merkezi yer alıyor. Yüzde 50'si peşin ödemelerde faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan 55-87 metrekarelik 304 adet ofis alanının metrekare fiyatı 4 bin TL ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Metrekare fiyatlarının bölge emsallerinden yüzde 50-80 oranında düşük tutulduğu projede amortisman süresinin kısalığı yatırımcıların dikkatini çekiyor. Faizsiz 36 ay vade kolaylığı sağlanıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 26.10.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı