TR
MART 2012

İLKBAHAR KAMPANYALARI

POSTA / 25.03.2012

DAP YAPI DALGA KULE

Dap Yapı’nın Maltepe’de inşa ettiği Dalga Kuleler’de ikini etap satışları başladı. Dalga Kule İkinci etap, 24 Mart ‘a kadar 1.000 TL’den başlayan taksit seçeneği ve 50 aya kadar sıfır faizle satılıyor. Dalga Kule ‘de daire fiyatları 179 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje, iki adet rezidans konut bloğu, A Blok ‘ta 178 adet konut, B Blok ‘ta 176 adet konut ve 15 adet dükkan olmak üzere 369 üniteden oluşuyor.

Deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan proje, dalgaların zeminden itibaren dikey yükseldiği 22 ‘şer katlı 2 kuleden oluşuyor. Dış yüzeyde camların yansıma hareketleri deniz ve gökyüzü manzarasıyla buluşarak, Adalar, havız, bahçe ve şehir manzarasıyla bütünleşiyor.

Yüzde 80 ‘i yeşil ve sosyal alanlar için ayrılan projede dört mevsim kullanılan açılan – kapanır yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parklarını ve çok amaçlı spor sahasının yanı sıra sosyal tesis bünyesinde fitness center, sauna, Türk hamamı ve masaj odaları, açık ve kapalı otoparklar yer alıyor. Blokların 9 ‘uncu katında kafe ve kahvaltı salonları, blok üstlerindeki rooflarda ise 360 derecelik mazaraya hakim dev jakuziler bulunuyor.

Daireler, kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yurt dışında hayli yaygın olan ‘oturmadığın dönem kirala’ modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor.

Projenin Künyesi

Projenin Adı: Dap Dalga Kule

Yeri: Maltepe Dragos

Yapımcı Firma: Dap Yapı

Teslim Tarihi: Mart 2014

Konut Sayısı: 369

Fiyatı: 179.000 TL ‘den başlıyor

  • BASINDA BİZ
  • 25.03.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı