TR
AĞUSTOS 2014

İSTANBUL'UN YENİ GÖZDESİ

TÜRKİYE / 03.08.2014 Dev marinası, helikopter pisti, hızlı treni, hastanesi, okulu, AVM'si, lüks konutlarıyla göz kamaştıran İstMarina, Boğaz ve Adalar manzarasıyla yatırımcıyı cezbediyor. Dünya başkentlerinde bir örneği bulunmayan İstanbul Marina projesi, satışa sunuluyor.

DAP Yapı'nın 2 milyar ciro beklediği projede; yat limanı, konut, otel, alışveriş merkezi ve ofisler bulunuyor. Daire fiyatları ise 200 bin lira ile 5 milyon lira arasında değişiyor. Hızlı trenin geçeceği projede helikopter pisti de bulunuyor. Kartal'ın ikinci merkezi olarak adlandırılan projede konutun yanında otel, ofis, alışverişe caddesi, marina, hızlı tren, özel okul ve hastane de olması bekleniyor.

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, 141 bin 896 metrekare inşaat alanına sahip projede inşaat çalışmalarını hızla sürdürdüklerini belirtti. Denize 700 metre cepheli projede yoğun taleple karşılaştıklarını söyleyen Yılmaz, "Aynı daireye 3 yedek yazıyoruz. Günde 100'ün üzerinde talep alıyoruz. İstMarina' dan konut ya da ofis alanlar yüzde 300 prim yapabilir. Projenin en önemli özelliği denizin üzerinde bir yaşam kurulması hava, deniz ve hızlı tren ile ulaşım sağlanması" diye konuştu.

İstanbul Marina projesinin Avrupa ve Orta Doğu'dan yoğun talep topladığını söyleyen Ziya Yılmaz, "Özellikle Orta Doğulu yatırımcılar İstMarina'ya büyük ilgi gösteriyor. Yabancılara blok satıp ikinci el pazarı oluşmasına müsaade etmiyoruz" dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 03.08.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı