TR
EKİM 2018

İSTMARİNA'DA NOSTALJİ RÜZGARI ESTİ

ÖNCE VATAN / 30.10.2018

Geçmişin hatıralarını taşıyan 60'a yakın klasik otomobil meraklılarıyla buluştu. Sergi sonunda otomobiller 'Cumhuriyet Ralli'si için Ayvalık'a doğru yola çıktılar.

İstanbul Klasik Otomobil Kulübü'nün İstMarina Alışveriş Merkezi'nin ana sponsorluğunda düzenlediği 'Klasik Otomobil Sergisi' İstMarina Alışveriş Merkezi'nde görücüye çıktı. 1950li ve 60'lı yıllara damgasını vuran, estetik tasarımları, taşıdıkları ruhları ve kullanıldıkları yılları anlatan tarzlarıyla pek çok kişinin tutkunu olduğu klasik otomobiller sergisi 19-26 Ekim tarihleri arasında alışveriş merkezinde meraklıları ile buluştu.

KLASİKLER 'CUMHURİYET RALLİSİNE KATILDI

Sergi ardından ulusal ralli için bir araya gelecek klasik otomobiller 'Cumhuriyet Rallisi' kapsamında İstanbul'dan Ayvalık'a gitmek üzere start alacak. Birbirinden farklı model ve markada 60 klasik otomobilin katılacağı ve İstanbul'dan Ayvalık'a uzanan parkurda gerçekleşen Cumhuriyet Rallisi'ne 26 Ekim'de İstMarina Alışveriş Merkezi'nden start verildi. 20'lerin efsane müzikleri ve Lindy Hop dans gösterisi eşliğinde çıkış yapan klasikler, İstanbul Ayvalık güzergahı boyunca, sadece müzelerde görülebilecek görsel zenginlik eşliğinde nostalji rüzgarı estirdiler.

  • BASINDA BİZ
  • 30.10.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı