TR
OCAK 2015

İSTMARİNA'DA REKOR GELİR

TARAF / 15.01.2015 DAP Yapı - İstMarina'da Rekor Gelir?

DAP Yapı'nın
Kartal sahilindeki karma projesi İstMarina, 626 milyon 375 bin 658 lira gelirle Türkiye çapında gelir kaleminde en fazla satış yapan proje oldu.

"Doğru Alanda Projeler" sloganıyla hareket eden DAP Yapı'nın Kartal sahilde hayata geçirdiği ödüllü karma projesi İstMarina,. yeni bir rekora daha imza attı. Proje, toplam 626 milyon 375 bin 658 lira gelir getirerek rekor kırdı. Projenin hazırlık aşamasında uzun bir süre çalışıp araştırma yaptıklarını ifade eden DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Yıllar süren bu hazırlık çalışmalarının karşılığını Londra ve Dubai'den getirdiğimiz ödüllerle aldık. Geçtiğimiz ay International Property Awards tarafından “Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme”. projesi seçilen İstMarina'nın 2014 yılında en fazla satış gerçekleştiren proje olması doğru yolda olduğumuzu kanıtlıyor" dedi.

Sıra Pendik’te
Polisan Holding'in Pendik'teki 175 bin metrekarelik arsası için görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Yılmaz, "Bu arsanın yanında yaklaşık 40-50 bin metrekarelik bir arsa daha var. İkisini birleştirip 220 bin metrekarelik bir arsa büyüklüğüne ulaşmayı hedefliyoruz" diye konuştu,
 
  • BASINDA BİZ
  • 15.01.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı