TR
ŞUBAT 2015

İSTMARİNA’DAN REZİDANS DAİRE AL MALDİVLERDE TATİL KAZAN

AKŞAM / 13.02.2015 DAP Yapı - İstMarina’dan Rezidans Daire Al Maldivlerde Tatil Kazan
DAP Yapı'nın, Kartal'da hayata geçirdiği “Dünya'nın En İyi Yapı Geliştirme Projesi” ödüllü İstMarina'nın rezidans dairelerinden Şubat ayında ev sahibi olanlar dünyanın en ünlü tatil merkezlerinden Maldivler'de 3 veya 5 gün muhteşem bir tatil kazanacak. Kampanya, 28 Şubat'a kadar geçerli olacak.

DAP Yapı'nın, İstanbul Kartal'da geliştirdiği İstMarina, “Dünya'nın En İyi Yapı Geliştirme Projesi”. ödülünün ardından 2014'ün “En Fazla Satış Gerçekleşen Projesi“ seçilmişti. DAP Yapı, bu sevinci paylaşmak adına 100 bin TL'ye varan indirim ve Maldivler'e çift kişilik tatil fırsatı sunuyor.

İki Önemli Ödül Birden
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz şunları söyledi: "Çalışmalarımızı Londra, akabinde Dubai'den aldığımız ödüllerle taçlandırdık. International Property Awards tarafından “Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme Projesi”  seçilen İstMarina'nın 2014'te yıllık bazda, gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleşen projesi olarak, elde ettiği 626 milyon 375 bin 658 lira gelirle bu alanda en yüksek satışı gerçekleştirmesi doğru yolda olduğumuzu kanıtladı. Sevinci müşterilerimizle paylaşmayı, onları da ödüllendirmeyi istedik."
 
  • BASINDA BİZ
  • 13.02.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı