TR

BASIN BÜLTENLERİ

KARŞIYAKA LİFE DERGİSİ, DAP YAPI’NIN ANA SPONSORLUĞUNDA “YAZA MERHABA” DEDİ

Karşıyaka Life Dergisi’nin Yaza Merhaba Kutlaması 8 Mayıs Salı günü İzmir Arena’da DAP Yapı’nın ana sponsorluğunda gerçekleşti.

Gecede bir teşekkür plaketi alarak konuşma gerçekleştiren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz; “Türkiye’nin gözbebeği, Ege Bölgesi’nin incisi İzmir, yaşayanların vazgeçemediği ve başka şehirlerde yaşayanların da mutlaka bir gün yaşamak istediği bir albeniye sahip. Her şeyiyle benzersiz bir mücevher olan İzmir’de DAP İzmir projesi ile başlayan yatırım yolculuğumuzu yakın gelecekte Çeşme ve Mavişehir’le devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.


Karşıyaka’dan Ege’ye, oradan da tüm Türkiye’ye yayılan Karşıyaka Life Dergisi, DAP Yapı’nın ana sponsorluğunda İzmir iş insanları ve basın mensuplarının katılımıyla “Yaza Merhaba” dedi.

Gecede Karşıyaka Life Dergisi İmtiyaz Sahibi Güliz Eğrihancı, DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

“DAP Holding olarak fahri İzmirliyiz. İzmir’de henüz projeye başlamamışken dahi İzmir’e karşı derin bir sevgi besliyorduk. İzmir’e her geldiğimizde buraya olan özlemimiz artıyordu. Bu derin duygularla İzmir’e yatırım yapma kararı aldı” diyerek sözlerine başlayan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, şunları söyledi:

“Türkiye’nin gözbebeği, Ege Bölgesi’nin incisi İzmir, yaşayanların vazgeçemediği ve başka şehirlerde yaşayanların da mutlaka bir gün yaşamak istediği bir albeniye sahip. İzmir’in güzelliğine yabancı değiliz. Önceden, Çeşme, Alaçatı, Seferihisar ve Urla gibi turistik ilçelerinin İzmir’in yıldızını parlattığını düşünmekle meğer İzmir’e haksızlık ediyormuşuz. İzmir’i yakından tanıyıp, İzmir halkıyla kaynaştıkça fark ettik ki, İzmir her şeyiyle benzersiz bir mücevher… İzmir, dünyada en hızlı büyüyen kentler arasında ikinci, dünyanın 150 metropolü arasında değerlilik sıralamasında da sekizinci sırada yer alarak özellikle İstanbullu beyaz yakalıların uzun bir süredir gelecek hayallerini süslüyor. Yapılan araştırmalar, her on yönetici adayından dördünün İzmir’de iş aramaya başladığını gösteriyor. İşte tüm bu nedenlerle; ‘Her Türk vatandaşının İzmir’de bir evi olmalı’ diye düşünüyoruz. Böylesi bir şehirde DAP İzmir projesi ile başlayan yatırım yolculuğumuzu yakın gelecekte Çeşme ve Mavişehir’le devam ettireceğiz. Ben de ailemle birlikte buradaki evimize daha sık gelerek ailecek İzmir’de yaşamanın tadını çıkaracağız.”

  • BASIN BÜLTENLERİ
  • BÜLTENİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı