TR
MART 2012

KARTAL MATEPE SAHİLİ MASLAK GİBİ OLACAK

POSTA / 16.03.2012

DAP YAPI Yönetim Kurlu Başkanı Ziya Yılmaz, inşaat sektörünün Avrupa Yakası'nda Levent - Maslak hattı denilen bölgede yoğunlaşıp, art arda yüksek binalar ürettiğini, bugün benzer bir gelişimin Anadolu Yakası'nda Kartal - Maltepe sahilinde gözlendiğini kaydetti.

Dragos Royal Tovvers, DAP Royal Cerrter, Dap Burgu ve Dap Dalga gibi nitelikli projelerle şehre pozitif değer katan DAP YAPI Yönetim Kurlu Başkanı Ziya Yılmaz, Kartal - Maltepe sahilinin kısa bir sürede Maslak gibi bir görünüme kavuşacağını söyledi.

İnşaat sektörünün son yıllarda ciddi bir büyüme kaydettiğini anlatan Yılmaz, "Son dönemde yaşanan gayrimenkul hareketliliği, insanlar için her zaman birinci sırada yatırım aracı olan konutu daha da cazip hale getirdi. Türk insanının alım gücünün yükseleceği, kredi faizlerinin düşeceği bir piyasaya kavuşmak en büyük dileğimiz" dedi.

MALTEPE'YE 15 KULE DİKECEK

İnşaat sektörünün Avrupa Yakası’nda Levent - Maslak hattı denilen bölgede yoğunlaşıp, ard arda yükselen binalar üretmesinin bir başlangıç süreci olduğunun ifade eden Yılmaz, bugün Yılmaz," Halen devam eden ve önümüzdeki süreçte hayata geçireceğimiz projeler tamamlandığında Kartal - Maltepe bölgesine toplam 15 kule kazandırmış olacağız" dedi.

2012'DE İKİ YENİ PROJE

DAP YAPI olarak, ülkemizde denenmemiş, orijinal mimari tasarımlan olan projeler üretmeye devam edeceklerini söyleyen Yılmaz, 2012de iki yeni projeye başlayıp, 1000 ünite civarında konut ve iş yeri inşa etmeyi planladıklarını kaydetti. Projelerin ilkinin yine Maltepe’de yer alacak olan bir rezidans olduğunu belirten Yılmaz, Nisan ayında bu projenin lansmanını gerçekleştireceklerini söyledi. Yılmaz “Hemen ardından diğer projemize başlayacağız; o da Çağlayan’da ofis ve dükkan şeklinde tasarlanmış bir proje olacak” dedi.

Yelken Kuleler DAP'la özdeşleşti

DAP Yapı’nın konut üretmeye 1990’lı yıllarda başladığını hatırlatan Ziya Yılmaz. “Kağıthane’nin ilk markalı konutları olan Şelale Evleri’ni hayata geçirdik. 2000’li yıllarda Ümraniye’ye yöneldik. Dragos Royal Towers, sektörün en prestijli projeleri arasında yerini aldı. Yelken kuleler DAP markası ile özdeşleşti” dedi. Otel konseptinde üretilen Dalga Kule’nin 1.etapta ki tüm rezidansların sahiplerini bulduğunu anlatan Yılmaz, fırsatı kaçıranlar için 2. etap satışların 24.Mart’a kadar 1000 TL’den başlayan taksit seçeneği ve 50 aya kadar sıfır faiz avantajlarıyla devam ettiğini kaydetti.

  • BASINDA BİZ
  • 16.03.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı