TR
NİSAN 2015

KARTAL PENDİK MALTEPE ÜÇGENİ KAZANDIRACAK

POSTA EK / 30.04.2015 Kartal Pendik Maltepe Üçgeni Kazandıracak?

Kartal'da hayata geçirdiği projelerle Kartal'ın gelişiminde ve dönüşümünde tetikleyici rol oynayan öncü şirketlerden DAP Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Kartal'ın sadece bir bölge olarak değil çevresiyle birlikte ele alınması gerektiğini vurguladı.

Kartal, Maltepe ve Pendik'in tüm ulaşım avantajları ve Sabiha Gökçen havalimanı ile adeta Anadolu'ya açılan bir kapı olduğuna vurgu yapan Ziya Yılmaz, tüm göstergeler ve gelişmelerin Kartal, Pendik, Maltepe üçgeninin bugün ve gelecekte kazandıracağına işaret ettiğini söyledi. Kartal'ın bu gelişim aksının merkezi konumunda olduğuna değinen Yılmaz, yatırım potansiyellerini iyi değerlendiren DAP Yapı'nın Kartal, Maltepe'de yatırımlar yaptığını ve yapmaya devam edeceğini, Pendik'te de 175 bin metrekare arazi üzerinde de proje geliştirme çalışmalarına devam etiklerini söyledi.

Kaliteli Yaşam Merkezi Olacak
"Kaliteli Yaşam Endeksi" sıralamasında Maltepe ve Kartal'ın sırasıyla 10'uncu ve 11'inci sıralarda yer aldığını hatırlatan Yılmaz, "Kartal ve Maltepe daha üst sıraları hakediyor. Çok kısa bir zaman dilimi içinde, birbirinden değerli projeler, doğası, denizi, alt yapı ve üst yapı yatırımlarıyla yepyeni bir yüze kavuşacak Kartal, Pendik, Maltepe hattı insanlarımıza kaliteli yaşam sunan ilk sıralardaki bölgeler arasında yer alacaktır" dedi.

Ziya Yılmaz, Maltepe Dragos'ta, insan figürüne benzeyen projeleri Adam Kule'de ön talep toplamaya başladıklarını ve büyük ilgi gördüğünü belirterek, Kartal Köprüsü yanında da Eylül ayında iki bloktan oluşan bir projeyi daha satışa sunmayı planladıklarını açıkladı. Kartal-Pendik hattının değerlenmeye ve kazandırmaya devam edeceğini kaydeden Yılmaz, bu üçgende metrekare fiyatlarının 10 bin TL'leri göreceğini dile getirdi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 30.04.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı