TR
MAYIS 2017

KARTAL’A TERAS

MİLLİYET / 06.05.2017 DAP Yapı, farklı konseptlerle gerçekleştirdiği projelerine bir yenisini daha ekledi. Şirket, Kartal’da hayata geçireceği Teras Kule adlı yeni projesinde her daireye bir teras yaptı.

Kartal, Maltepe ve Pendik bölgesindeki lüks yatırımlarına ara vermeden devam eden DAP Yapı, teras konseptli yeni projesini satışa çıkardı. 500 milyon lira yatırım değeri olan Teras Kule projesinde metrekare birim fiyatları 6 bin 600 liradan başlıyor. Proje özelinde peşin alımlarda yüzde 20 indirim kampanyası yapılırken ayrıca vade farksız 120 ay ödeme avantajı da sunuluyor. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projelerinde ’gökyüzü bahçeleri’ simgesiyle teraslar sunduklarını belirterek, toplam 400 bağımsız ünitenin tamamında küçüklü büyüklü teraslar sunacaklarını söyledi.

Yılmaz, “Yeni projelerimizin startına Teras Kule ile başlıyoruz. Teras Kule’de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdik. Sadece 2 bin 200 liradan başlayan taksitlerle bir yandan güneşlenme imkanı bir tarafta bahçe hayatı sunacağız” dedi.

Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanan Teras Kule’de, birbirinden farklı stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifleri sunulan 364 rezidans, 25 ofis ve 11 mağaza, avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıktı. Teras Kule’de büyüklükleri 38 metrekare - 281 metrekare aralığında olan rezidanslar 370 bin lira, 40 metrekare-74 metrekare aralığında ofisler ise 352 bin liradan başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu. İki bloktan oluşan Teras Kule’nin, 2019 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.

Ulaşım Kazandıracak
Kartal’ın son yıllardaki hızlı gelişmesine paralel olarak beyaz yakalı ve gelir düzeyi yüksek genç kitle tarafından da sıklıkla tercih edildiğini anlatan Yılmaz, Kartal’ın hem sosyo-kültürel, hem ekonomik, hem de merkezi konumuyla kazandırdığını söyledi. Yılmaz, “Her yerin merkezinde. Böyle bir sahil hattı dünyada bile az bulunur. Ayrıca ulaşımın her türlüsünün merkezi konumunda yer alıyor. Bu nedenle başka bir ilçe yüzde 10 kazandırıyorsa Kartal yüzde 20 kazandırıyor” diye konuştu.

Herkes Alabilsin Diye
Teras Kule projesinde pek çok ödeme seçeneğinin yanı sıra 120 ay vade farksız ödeme imkanının önemine dikkat çeken Yılmaz, “Bizim projelerimizde hep belli bir gelir düzeyinde insanlar alım yapıyor. Bizde bu ödeme alternatifleriyle bunu biraz daha geniş bir potansiyele yaymak istiyoruz. Böyle simge bir projede herkes ev sahibi olabilsin istiyoruz” dedi.

Ziya Yılmaz, “Hiçbir zaman kolaya kaçmıyoruz ve hep bir sonrasını düşünüyor geleceğin projelerini üretiyoruz. Bu vizyonla çalıştığınız zaman gerek oturum için alanların gerekse yatırımcıların takip ettiği bir marka oluyoruz. Teras Kule projemizde de DAP Yapı kalitesinin yine ön planda olacağı, deniz, marina ve Adalar manzaralı, yıldızların izleneceği, 100 metrekareyi bulan geniş teras alanlarının içerisinde jakuzilerin bulunduğu ayrıcalıklı bir hayat vadediyoruz” diye konuştu.

Bölgeye 10 Milyar Lira Yatırım
Kartal, Maltepe ve Pendik bölgesi özelinde büyük ve konseptli projeler geliştirerek bölgenin değerlenmesine de önemli katkı sunduklarını belirten Ziya Yılmaz, yeni yapılacak projelerle bölgeye yaptıkları yatırımın 10 milyar lirayı geçeceğini söyledi.

  • BASINDA BİZ
  • 06.05.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı