TR
MAYIS 2017

KARTAL’A TERAS KULE’DEN BAKTIRACAK

YENİ ŞAFAK / 06.05.2017 DAP Yapı, Kartal’da inşa edeceği Teras Kule projesiyle önemli bir yatırıma daha imza atıyor. Her daireye teras konulan projeyi tanıtan DAP Holding Başkanı Ziya Yılmaz, "Bu bölgedeki yatırımımız 10 milyarı buldu" dedi.

DAP Yapı, teras konseptli yeni projesini satışa çıkardı. 500 milyon lira yatırım değeri olan Teras Kule projesinde metrekare birim fiyatları 6 bin 600 liradan başlıyor. Proje özelinde peşin alımlarda yüzde 20 indirim kampanyası yapılırken ayrıca vade farksız 120 ay ödeme avantajı da sunuluyor. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projelerinde ’gökyüzü bahçeleri’ simgesiyle teraslar sunduklarını belirterek, toplam 400 bağımsız ünitenin tamamında küçüklü büyüklü teraslar sunacaklarını söyledi.

Her Daireye Teras
Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanan Teras Kule’de, 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifleri sunulan 364 rezidans, 25 ofis ve 11 mağaza bulunuyor. Teras Kule’de büyüklükleri 38 metrekare-281 metrekare aralığında olan rezidanslar 370 bin lira, 40 metrekare-74 metrekare aralığında ofisler ise 352 bin liradan başlıyor. Projede teslim tarihi 2019 olarak öngörülüyor.

Herkes Alabilsin Diye
Teras Kule
projesinde pek çok ödeme seçeneği yanı sıra 120 ay vade farksız ödeme imkanının önemine dikkat çeken Yılmaz, “Bizim projelerimizde hep belli bir gelir düzeyinde insanlar alım yapıyor. Bizde bu ödeme alternatifleriyle bunu biraz daha geniş bir potansiyele yaymak istiyoruz. Böyle simge bir projede herkes ev sahibi olsun istiyoruz. Teras Kule projemizde de DAP Yapı kalitesinin yine ön planda olacağı, deniz, marina ve Adalar manzaralı, yıldızların izleneceği, 100 metrekareyi bulan geniş teras alanlarının içerisinde jakuzilerin bulunduğu ayrıcalıklı bir hayat vadediyoruz” dedi.

Bölgeye 10 Milyar Lira Yatırım
Kartal, Maltepe ve Pendik bölgesi özelinde büyük ve konseptli projeler geliştirerek bölgenin değerlenmesine de önemli katkı sunduklarını belirten Ziya Yılmaz, yeni yapılacak projelerle bölgeye yaptıkları yatırımın 10 milyar lirayı geçeceğini söyledi. Kartal’ın son yıllardaki hızlı gelişmesine paralel olarak beyaz yakalı ve gelir düzeyi yüksek genç kitle tarafından da sıklıkla tercih edildiğini anlatan Yılmaz, Kartal’ın her yerin merkezinde olduğunu, bu nedenle başka bir ilçe yüzde 10 kazandırırken Kartal’ın yüzde 20 kazandırdığını söyledi.

  • BASINDA BİZ
  • 06.05.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı