TR
TEMMUZ 2018

KONUT SEKTÖRÜNE YENİ UFUK AÇAR

VATAN / 11.07.2018

Bizden biri direksiyona geçti diyerek açıklamasına başlayan İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Başkanı Nazmi Durbakayım, "Sektörümüzün önünü açacak hamleleri çok iyi bilen Murat Kurum görevini en iyi şekilde yapacaktır, ihtiyaçları kaynağından bilen birinin aramızdan çıkması, sektöre yeni ufuklar açacaktır" dedi. Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) Başkanı Altan Elmas, Murat Kurum'un sektörün kısa vadede çözülmeyi bekleyen sorunları ile yeni yol haritasında çok önemli adımlarının olacağını söyledi.

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Feyzullah Yetgin, bilgi birikimi ve tecrübesi ile sektörde önemli bir yere sahip olan Murat Kurum'un, şehir kültürünü ihya edecek atılıma imza atacağını kaydetti. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Murat Kurum'un sektörün artılarını eksilerini yakinen bilen çok tecrübeli bir kişi olduğunu, kentsel dönüşüm ve modern şehircilik anlamında hızlı icraatlarını bakan olarak da sürdüreceğini belirtti.

DAP Holding Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, Murat Kurum'un iş hayatı boyunca 'sorunları gören, çözüm geliştiren ve hızlı aksiyon alan' bir isim olduğunu belirtirken, bakanlık göreviyle piyasanın daha da hareketleneceğini söyledi.

İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar da Murat Kurum ile birlikte ülkemizde kentsel dönüşüm projelerinin daha da hız kazanacağını ifade etti. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, gayrimenkul sektöründe kampanyalar ve şehirleşme projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Murat Kurum'un sektörün gelişimi ve sorunların çözümü için görevini başarıyla yürüteceğini kaydetti.

  • BASINDA BİZ
  • 11.07.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı