TR
OCAK 2013

LANSMANI TAKİP EDEN 3 HAFTADA SATILDI

POSTA / 04.01.2013

DAP Yapı’nın inşa ettiği ofis projesi, Z Ofis en kısa sürede alıcı ve yatırımcısıyla buluşması açısından yeni bir rekora imza attı. Projede satışlar lansmanı takip eden 3 hafta içinde tamamlandı. Satışa çıkmadan talep gören Z Ofis, kısa sürede prim yaptı.

İstanbul Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanan Z Ofis, sıra dışı mimarisiyle ofis projeleri arasında dikkat çekiyor. İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları bünyesinde toplayan DAP Z projesinde ofis stoklarının yanı sıra dükkan ve mağazalar da tükendi. Projenin 61 ünitelik butik çarşısı yerli ve yabancı, önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markalar tarafından satın alındı.

Yabancılar da Aldı

DAP Yapı projelerinde yaşamayı seçenlerin ofis projelerine de kayıtsız kalmadığını belirten DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Lansman sürecinde müthiş bir yoğunluk yaşadık. Yurt içinde, Ankara, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Adana, Kayseri gibi illerden, yurt dışından da Almanya, Amerika, Suudi Arabistan, İsviçre ve Mısır gibi ülkelerden alıcı ve yatırımcı müşterilerimiz geldi. Bunlar ağırlıklı olarak o ülkelerde yaşayan Türk vatandaşları olmakla birlikte aralarında yabancılar da vardı” dedi.

Dönüşüm Projesi

Bir süredir projelerini eski fabrika alanlarından geliştirdikleri araziler üzerine inşa ettiklerini vurgulayan Yılmaz, “Bir anlamda, dönüşüm projeleri gerçekleştiriyor, üzerlerine üstün özellikler taşıyan binalar koyuyoruz. DAP Z Ofis projemizi de yeni bir fabrika, arazisinde, Çağlayan’daki eski Polisan boya fabrikasının arazisinde geliştirdik” diye konuştu.

Z Ofis Yatırımcıyı Eksenine Aldı

Farklı mimarileriyle, alıcı ve yatırımcıların gözdesi olan Z Ofis projesinin sunduğu yenilikler, avantajlarla birleşerek yatırımcıyı eksenine aldı. Avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar ve diğer serbest meslek gruplarından girişimciler, “akıllı yatırım” sloganıyla tanıtılan projeye yoğun ilgi gösterdi. Diğer yandan projeden tünel sayesinde Taksim ve Beşiktaş’a ulaşmak son derece kolay. Çevreyolu’na bağlanmak sadece 2 dakika sürerken, Adliye Sarayı’na yürüyerek gitmek mümkün oluyor.

  • BASINDA BİZ
  • 04.01.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı