TR
MART 2012

MALTEPE?DE 2. DALGA'DA KAMPANYA ETKİSİ

POSTA / 02.03.2012

DAP YAPI, Maltepe'de inşa ettiği Dalga Kulelerde ilk etabın tamamının satılması üzerine ikinci etap için alıcı ve yatırımcılarına jest niteliğinde bir kampanya başlattı. 24 Mart'a kadar sürecek olan kampanyada daireler sıfır faizle, 50 ay vadeli ödeme kolaylığıyla ve 179 binden başlayan fiyatlarla satışa çıktı. 2. etap satışlarında 24 Mart'a kadar 1000 TL'den başlayan cazip taksit seçeneği sunuluyor.

DAP Dalga Kule, benzersiz tasarımı ve üstün teknolojik uygulamalarının yanı sıra kurumsal yönetim sistemiyle işletilecek olması dolayısıyla yatırımcısına sürekli kazanç vaat ediyor. Proje kentsel dönüşümün pilot bölgesinde yer alıyor.

Bağdat Caddesi, Metro ve E5'e yakınlığıyla, havaalanı, feribot iskelesi, marina ve metroyla çevrili ulaşım ağıyla güçlü bir lokasyon sergiliyor. Profesyonel bir yönetim sistemiyle işletilecek olan Dalga Kule, daire sahiplerinin kendi yerlerini haftalık, aylık ve yıllık kiralayarak ekstra gelir elde edecekleri, kira toplama veya kiracı bulma gibi konularla ilgilenmeyecekleri bir model sunuyor.

  • BASINDA BİZ
  • 02.03.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı