TR
OCAK 2022

NİŞANTAŞI KORU 2021'İN SATIŞ ŞAMPİYONU OLDU

YENİ AKİT / 26.01.2022

DAP Holding'in Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nişantaşı Koru, 2021 yılında en fazla satış değeri sağlayan proje oldu. Projenin KDV hariç satış değeri toplamı 1 milyar 898 milyon 625 bin TL'yi buldu. Yatırım değeri açısından örnek niteliği taşıyan Nişantaşı Koruda toplam 31 bin 896,14 metrekare büyüklükte 124 bağımsız bölümün satışı yapıldı.

KONUTLARA TALEP YAĞDI DAP

Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, şu açıklamalarda bulundu: "Satış başarısı yakalayan Nişantaşı Koru projemiz, Ormanköy ‘ün ardından 'sağlıklı ev' kriterlerinin en güzel örneklerinden biri. Projede 25 dönüm arazi üzerinde sadece 160 seçkin kişinin sahip olabileceği Ihlamur Kasrı gibi şehrin en değerli yeşil alanlarından birine komşu hem koru hem Boğaz manzarasını doğru alanda projeler birlikte yaşayabileceğiniz alanlar sağladık.

HER DETAYI ÖZENLE DÜŞÜNÜLMÜŞ

Doğanın gücünden ilham aldığımız projede 6'ncı katta bile Boğaz manzarasına karşı yüzebileceğiniz sonsuzluk havuzları hem binanızdan hem bahçenizden giriş imkânı sağlayan villalar gibi her detayı özenle düşünülmüş, çevre dostu ve deprem güvenlikli yapılar geliştiriyoruz. DAP'ın yenilikçi vizyonuyla tasarlanan bu proje, İstanbul'umuzun gözbebeği Nişantaşı'nda 50 yıl sonra bile değerine değer katacak ve nesilden nesile miras olarak bırakılan bir eser olacak."

  • BASINDA BİZ
  • 26.01.2022
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı