TR
MAYIS 2021

NİŞANTAŞI'NA SAĞLIKLI EV YATIRIMI

YENİ ŞAFAK / 31.05.2021

Kovid-19'la dünyanın birçok ülkesinde tescillenen sağlıklı ev konseptini Nişantaşı'na getiren DAP Yapı, doğayla iç içe olmanın yanı sıra yatırımcısına da kazandıracak. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projede yüzde 100’ün üzerinde prim potansiyeli olduğunu söyledi. DAP Yapı, İstanbul Çekmeköy'e Ormanköy projesiyle getirdiği sağlıklı ev konseptini, şimdi de lüksün merkezi Nişantaşı'na taşıyor. Amerikan Hastanesi ile Ihlamur Kasrı arasında yer alan, lüks marka ve restoranlara kapı komşusu olan proje, yüksek tavanları ve geniş teraslarıyla da dikkat çekiyor. Sadece Türkiye'de değil, dünyada da parmakla gösterilecek bir proje geliştirdiklerini söyleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, iki kıtayı birbirine bağlayan dünya başkenti İstanbul'un gözbebeği Nişantaşı'nda, yıllar sonra bile değerine değer katacak bir eser inşa ettiklerini söyledi.

ÖN TALEPTE BÖLGENİN YÜZDE 40 ALTINDA

Bölgede konutların neredeyse tamamının dövizle satıldığına işaret eden Yılmaz, "Biz, dövizin ağırlıklı olduğu bu piyasada Türk Lirası ile vadeli satış yaparak, konut alıcısını hem kur riskinden koruyor, doğru bir yatırım yaparak kazanç elde etmelerini sağlıyor, hem de sağlıklı ev konseptimizle sağlıklı ve güvenli bir yaşam sunuyoruz. Nişantaşı ve civarında yer alan bölgede son 10-15 yılda yapılan konutların piyasa değerlerini incelediğimizde, ön talep dönemi fiyatlarımızın bölgenin yüzde 40 altında olduğunu görüyoruz. Bu nedenle projemizin yüzde 100'ün üzerinde bir prim potansiyeli olduğunu söyleyebiliriz" diye konuştu.

18 BİN KİŞİDEN FİKİR

Tüm dünyayı etkileyen Kovid-19 sürecini, gayrimenkul sektörü açısından deprem gibi bir mihenk taşı olarak gördüklerini söyleyen Ziya Yılmaz, Nişantaşı'nda 18 bin kişinin fikrini alarak sağlıklı ev konseptini geliştirdiklerini söyledi.

  • BASINDA BİZ
  • 31.05.2021
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı