TR
EKİM 2013

OFİS PROJESİNİ SATIŞA ÇIKARDI

POSTA / 26.10.2013

DAP Yapı Kağıthane'de 'İ Ofis' ismiyle yeni bir projeye başladı. Metrekare fiyatlarının 5 bin lira olduğu proje 8 katta yükselecek. Ofislerin büyüklüğü 52-197 metrekare arasında değişecek.

Dap Yapı Z Ofis ve Bumerangdan sonra Kağıthane'de “ İ 0fis' ismiyle yeni bir ofis projesine start verdi. 69 bağımsız bölümden oluşan ve 8 katta yükselecek projede büyüklüğü 52-197 metrekare olan 56 ofis yer alacak. Tek katlı binada ayrıca büyüklüğü 43-129 metrekare arasında değişen 13 dükkan ve mağaza bulunacak. Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatı ise 5 bin liradan başlayacak.

Her İhtiyaca Cevap Verecek

Profesyonel yönetim ile birlikte her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedeflenen projede kuaför, market alışverişi, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçlar binadan çıkmadan halledilebilecek. Gelen telefonlar, ofise özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla açılacak.

Sekreter Hizmeti İçinde

Ofislerde ayrıca bir sekreter istihdam etmekte zorlanan kişiler için ortak sekreterlik hizmetleri de verilecek. Görevli sekreterler notların ve postanın alınmasını, günlük randevu akışını, ziyaretçilerin karşılanarak çay-kahve ikramını yapacak. Ofislerin temizliği, sinema, restoran, uçak bileti ve rezervasyonlar da sekreterler tarafından karşılanacak.

Toplam Hacmi 3 Milyar Lirayı Bulacak

Şirket, 2013'ünson çeyreğinde ikisi Avrupa yakasında Kağıthane'de, diğer ikisi de Asya yakasında Kartal-Maltepe bölgesinde olmak üzere 4 yeni proje yapacak. Projelerin lokasyon anlamında mükemmel olduğunun altını çizen Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Kağıthane'nin ofis, Kartal-Maltepe'nin ise karma konseptte konumlandıracağı bilgisini verdi. Projelerin toplam hacmi ise 3 milyar lirayı bulacak.

  • BASINDA BİZ
  • 26.10.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı