TR
EKİM 2012

OFİS STOKLARI TÜKENİNCE SIRA MAĞAZALARA GELDİ

POSTA / 12.10.2012

Dap Z projesinde ofis stoklarının hızla tükenmesi üzerine, projenin satışa kapalı olan dükkan ve mağazaları da satışa sunuldu. Yapılan açıklamada projede yer alacak dükkan ve mağazaların cadde üzeri lokasyon avantajı dolayısıyla yerli ve yabancı markaların takibine girdiği belirtildi. Önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markaların talip olduğu ticari birimlere yönelik shopmix çalışmaları yürütülürken, şirket yetkilileri, dükkan ve mağaza karmasının, sadece projenin değil bölgenin de değerini yükseltecek şekilde oluşturulacağı bilgisini veriyor.

Dap Yapı tarafından Çağlayan’da hayata geçirilen projede, metrekare fiyatları bölge emsallerinden yüzde 50-80 oranında düşük tutulurken, amortisman süresinin kısalığı da yatırımcıların dikkatini çekiyor. 2 otopark katı, 1 mağazalar katı, 4 ofis katı olmak üzere 8 kattan oluşan projede, girişte ve mağazalar katında bulunan 61 adet ticari ünite için faizsiz 36 ay vade kolaylığı sağlanıyor. Büyüklüğü 49-281 metrekare arasında değişen dükkanlar 3.80 ve 4.00 m tavan yüksekliğine sahip.14 bin metrekare arsa üzerinde yükselen proje, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip. 30 ayda tamamlanması planlanan projenin yatırım bedeli ise 185 milyon lira.

Dap Z Ofis, Şişli, Mecidiyeköy, Kağıthane aksında konumlanıyor. Projeden tünelle, Kağıthane ve Taksim’e 5 dakikada ulaşırken, projeden Adliye Sarayı’na yürüyerek gidilebiliyor.

  • BASINDA BİZ
  • 12.10.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı