TR
ARALIK 2014

OFİS VADİSİ KAPILARINI AÇIYOR

VATAN / 27.12.2014 DAP Yapı'nın Kağıthane'de altı projede toplam 932 birimden oluşan “DAP Vadisi” kapılarını açıyor. Ofis, dükkan ve mağazalarda iş hayatı başlıyor.

DAP Yapı'nın Kağıthane'de kurduğu “DAP Vadisi” kapılarını açıyor. Z Ofis, İ Ofis, Y Ofis, A Ofis, S Ofis ve Bumerang Ofis'te stokların satışı devam ederken ofis, dükkan ve mağazalarda yerleşime geçiliyor. Z Ofis'te 2 bin TL'den başlayan fiyatlarla 50 metrekarelik ofis alanı kiralayanlara adeta 500 metrekarelik ofis kiralanmışçasına, mobilyalı, sekreterli, toplantı ve konferans salonlu fonksiyonel hizmet sunuluyor. DAP Vadisi, 932 adet ofisin bir arada ve birbiriyle etkileşimli biçimde çalışmasına ortam sağlıyor.

Asistana Gerek Yok
İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan projede, lobiler, toplantı odaları, mağaza ve dükkanlar, kafe ve restoranlar, market, banka, eczane, kuaför, terzi, shuttle gibi ihtiyaç duyulacak her şey aynı konseptte buluşuyor. Yoğun iş temposundan uzaklaşmak istenildiğinde mini golf sahasından fitness center'a ve alışveriş merkezine kadar tüm imkanlar tekbir alanda karşılanıyor. DAP Vadisi'nin avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları minimize ediyor. Gelen telefonlar firmanızın adıyla açılıyor. Notlarınız ve postanız alınıyor, günlük randevu akışınızı düzenleniyor, ziyaretçileriniz karşılanıyor, çay-kahve ikramınız yapılıyor, ofisiniz temizleniyor, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanıyor.

Prestijli bir ofise ihtiyaç duyan girişimciler; avukatlık, muhasebecilik, mali müşavirlik gibi serbest meslek dallarında faaliyet gösterenler ya da herhangi bir konuda, örneğin teknoloji, eğitim veya gayrimenkul alanında danışmanlık yapan işletmeler, asistan/sekreter istihdam etmeden çalışabiliyor.

DAP Vadisi, iş hayatında modern çağın gereksinimlerini KOBİ'lerin hizmetine sunuyor. Maliyetler dolayısıyla KOBİ'lerin ulaşamadığı hazır ofisler "Bedava Ofis" kavramı ile ulaşılabilir kılınıyor.

Butik Çarşısı Var
Projenin butik çarşısı, cadde üzeri lokasyon avantajı dolayısyla yerli ve yabancı markaların takibine girdi. Önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markaların talip olduğu ticari birimlere yönelik shopmix çalışmaları yürütülüyor. Şirket yetkilileri, dükkan ve mağaza karmasının, bölgenin değerini yükseltecek şekilde oluşturulacağı bilgisini veriyor.
 
  • BASINDA BİZ
  • 27.12.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı