TR
OCAK 2015

PENDİK ARAZİSİ İÇİN DAP YAPI İLE EL SIKIŞTI

YURT / 13.01.2015 DAP YapıHer biri kendi alanında öncü ve güçlü kuruluşlar olan; boya, kimya, tarım, tekstil, inşaat ve lojistik olmak üzere altı farklı sektörde faaliyet gösteren Polisan Holdingin iştiraklerinden Polisan Yapı İnşaat, DAP Yapı ile Pendik'te bulunan yaklaşık 175 dönüm konut ve ticari alan imarlı arazisinde kat karşılığı inşaat için görüşmelere başladı. Polisan Holding, Kağıthane'deki arazisinde yapımı tamamlanan Z Ofis Dap Yapı projesinde daha önce işbirliği yaptığı DAP Yapı ile Pendik arazisi için de işbirliğine gidiyor. İşbirliği çerçevesinde yaklaşık 175 dönüm alan içerisinde rezidans ve ofislerin yer aldığı, yatırımcıların ilgi odağı olacak bir proje gerçekleştirilecek.

Satış ve Kiralamalar Başladı
Polisan Holding CEO'su Erol Mizrahi DAP Yapı ile daha önce Kağıthane'deki arazilerinde Z Ofis projesi için işbirliği yaptıklarını hatırlattı. Mizrahi, işbirliği çerçevesinde Kağıthane'nin merkezinde yer alan Z Ofis'te, 126 adet ofis ve 28 adet mağazayı teslim aldıklarını, iş yerlerinin satış ve kiralamalarına başlandığını söyledi.

Erol Mizrahi, "DAP Yapı ile Kağıthane'deki arazimiz üzerinde gerçekleştirdiğimiz Z Ofis Dap Yapı projesi çok prestijli bir iş oldu. Kurtköy arazimiz için de görüşmelerine başladığımız olası işbirliğimizin de yine aynı başarıda ve prestijde gerçekleşmesini temenni ediyoruz" dedi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 13.01.2015
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı