TR
AĞUSTOS 2018

PEŞİNATSIZ, AZALAN TAKSİTLERLE KONUT ALMA DÖNEMİ

AKŞAM / 01.08.2018

DAP Yapı, 'Teras Kule' ve 'Dap İzmir' projeleri için yeni bir fırsat kapısı daha açtı. 'Kazandıran ödeme stratejisini' devreye alan DAP Yapı, peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme planı sunuyor.

DAP Yapı, konut sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Konut sahibi olmak isteyelenler için 'kazandıran ödeme stratejisini' devreye alan DAP Yapı, 'peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme planı'nı devreye aldı. Teras Kule ve Dap İzmir projelerinin dahil olduğu kampanya ile DAP Yapı, ev hayali kuranlara el uzatıyor. Ön talep döneminde satış rekorları kıran DAP İzmir, 31-32 katlı iki bloktan meydana geliyor. 450 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşan proje 707 konut ve ticari alanlardan oluşuyor. Bu projede daire fiyatları 324 bin liradan başlıyor.

1 YIL KİRA GARANTİSİ VAR

2017 yılında elde ettiği rekor konut satışıyla yoluna emin adımlarla devam eden DAP Yapı, İzmir'de hayata geçirdiği DAP İzmir ve Kartal'da metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Teras Kule projesinde geçerli kampanyada ayrıca 1 yıl kira garantisi de sunuyor.

VALİDEBAĞ'DA %20 İNDİRİM

Dap Yapı, ayrıca Validebağ Konakları'nda ise kampanya kapsamı dışında ayrıca yüzde 5 peşin, vade farksız senetle ödeme imkanı, peşinde yüzde 20 indirim ile yüzde 10 KDV indirimi sunuyor. Validebağ özelinde yüzde 18 olan KDV, yüzde 8'e düştüğü için yüzde 10 KDV avantajını sınırlı süre devreye alındı. Örneğin liste fiyatı 1 milyon olan bir konutun KDV hariç liste fiyatı 847 bin 457 TL seviyeye geliyor. Bu rakama kampanya kapsamında 152 bin 543 TL'ye denk gelen yüzde 18 KDV yerine 67 bin 796 TL değerinde yüzde 8 KDV ödenebiliyor. Böylece indirim tutarı 85 bin lirayı bulunuyor. Validebağ Korusu'na yürüme mesafesinde yer alan ve Boğaz'a komşu olan Üsküdar'daki Validebağ Konakları, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ve Avrasya Tüneli'ne sadece 5 dakika mesafede konumlanıyor.

Simgesel bir proje yaptık

TERAS Kule'de de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdiklerini hatırlatan Ziya Yılmaz, "Teras Kule'de bir yandan güneşlenme imkanı bir yandan da bahçe hayatı sunuyoruz. Bu projede ayrıca 1 yıl kira garantisi fırsatı da var" şeklinde konuştu.

Sürprizlerimiz devam ediyor

Yoğun talebi geri çevirmemek adına bu kampanyayı devreye aldıklarını söyleyen DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Konut sahibi olmak isteyenler için sürprizlerimiz sürüyor. Tüketicinin yükünü hafifletmek için yeni bir kampanya başlattık" dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 01.08.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı