TR
EYLÜL 2014

SADECE İSTMARİNA'YI DEĞİL, TÜRKİYE'Yİ DE TANITTIK

POSTA / 24.09.2014 DAP Yapı, Dubai'de 21-23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen Cityscape Global 2014 Fuarı'nda, Türkiye'yi temsil eden firmalar arasında yer aldı. Fuarda DAP Yapı TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile gerçekleştirdikleri İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan İstMarina projesini tanıttı.

Fuara DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz'ın davetlisi olarak, İller Bankası Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu Emlak Konut Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, Emlak Konut YKÜ Veysel Ekmen, AKP Bitlis Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu sözcüsü Vedat Demiröz'de katıldı.

Türkiye'nin en önemli projelerinden birini yaptıklarını ve sadece projeyi tanıtmak için değil, Türkiye'yi de tanıtmak için Dubai'ye geldiklerini söyleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ilk kez katıldıkları Cityscape Fuarı ile ilgili olarak, "DAP Yapı olarak ilk defa ülke sınırlarımızın dışında. Orta Doğunun kalbinin attığı Dubai'de sizlerle birlikteyiz. 'Dünyanın en iyi karma projesi' diye adlandırdığımız İstMarina'yı bu önemli platformda uluslararası boyuta taşırken sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyoruz. Yıllar önce Dubai'ye ilk ziyaretimde, çölde inşa edilmiş küresel ölçekte üne sahip yapıları son derece etkileyici bulmuştum. Orijinal mimari tasarımlarıyla fark yaratan binalan ülkemde de hayata geçirmeyi milli bir vazife kabul ettim. Şu anda sadece Türkiye'nin değil dünyanın da göz bebeği olan bir şehirde, İstanbul'da projeler üretiyoruz. Geleceğin binalarını inşa ediyoruz. Orijinal tasarımlarıyla dikkat çeken DAP Yapı projeleri üstün nitelikleriyle yabancı yatırımcıların da büyük ilgisini çekiyor" dedi.

Boğaz'da yaşam Kartal'da, Emlak GYO çatısı altında benzersiz bir projeyi başlattıklarını ifade eden Ziya Yılmaz, "İstanbul'un en güzel arazisi Kartal'da, ülkemizi uluslararası arenada temsil edecek bir eser inşa ediyoruz. Sahile 500 metre cephesi olan, Prens Adaları manzaralı İstMarina, tüm yatınmcılan Boğaz'da yaşama özlemine kavuşturuyor. Projemizde şu ana kadar hedeflediğimiz bin konutun 950'sinin satışını ilk 45 günde gerçekleştirdik; ikinci etapta 500 konutumuzu satışa sunuyoruz" diye konuştu.

DAP Yapı, Kartal sahilinde gerçekleştirdiği karma projesi İSTMarina ile katıldığı Dubai Cityscape Global 2014 Fuarı'nda, "Körfez Bölgesi" yatırımcılarından büyük ilgi gördü. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, fuara sadece projelerini değil, Türkiye'yi de tanıtmak için geldiklerini söyledi.
 
  • BASINDA BİZ
  • 24.09.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı