TR
EYLÜL 2017

SEFERBERLİĞE DAP DA KATILDI! 27 BİN TL PEŞİNATLA EV SATIYOR!

AKŞAM / 22.09.2017 Emlak Konut GYO’nun üçüncü konut seferberliğine DAP Yapı da katıldı. Ziya Yılmaz, İstMarina projesinde ’Şimdi al 2019’da öde’ kampanyasıyla, yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunduklarına dikkat çekti.

DAP Yapı Kartal’da hayata geçirdiği Dünya’nın En İyi Yapı Geliştirme projesi ödüllü İstMarina’nın sınırlı sayıda kalan daireleri için yeni bir kampanya başlatıyor. 31 Ekim 2017’ye kadar devam edecek kampanya kapsamında İstMarina’nın bağımsız bölümleri için KDV dahil satış fiyatının yüzde 5’i peşin, yüzde 15’i ise satış tarihinden itibaren 12. ayda veya teslim tarihinde ara ödeme şeklinde tahsil ediliyor. Kalan yüzde 80’lik bölüm ise banka kredisi yoluyla ödenirken projenin kira geliriyle kendi kendini 8 yılda amorti edeceği belirtiliyor.

Kaçırılmayacak Bir Kampanya
İstMarina için kaçırılmayacak bir kampanya başladıklarını ifade eden Yılmaz, şöyle devam etti. "Emlak Konut GYO öncülüğünde düzenlenen kampanyaya biz de katıldık. Kampanya projede kalan toplam 139 bağımsız birimde geçerli olacak. 

Hastane Yakında Açılıyor
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz
, projede satışa sunulan rezidansların metrekare fiyatının 9-13 bin TL arasında değiştiğini, kampanyadan ciro beklentilerinin ise 155 milyon TL olduğunu söyledi. Ziya Yılmaz, "İstMarina’nın, AVM etabında sona yaklaştık. Acıbadem Hastanesinde de çalışmalar hızla devam ediyor. Yakın zamanda hastanenin açılışı da gerçekleşecek" dedi.

Taksitin Yarısını Kira Karşılar
İstMarina’da en düşük dairenin fiyatı 547 bin TL olurken, kampanyayla yüzde 5 yani 27 bin TL peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Kampanyaya göre, konut fiyatının yüzde 15’i yani 82 bin TL de 1 yıl sonra ödeniyor.

İşte Dairenin Ödeme Takvimi
Kalan yüzde 80 ise banka kredisiyle 16’ncı aydan itibaren ödenmeye başlanıyor. 1-15’inci ay arasında taksit ödenmezken, 16’nci aydan itibaren 120 ay 6.700 TL taksit ödemesi yapılıyor. Bu dairenin bugünkü kira değerinin 2.700 TL olduğu, 1 yıl sonra ise bu rakamın 3.100 TL’ye çıkması beklenirken, dairenin kiraya verilmesiyle, kiranın kredi taksitinin yaklaşık yüzde 50’sini karşılayacağı belirtiliyor.

  • BASINDA BİZ
  • 22.09.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı