TR
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ

ŞELALE EVLERİ

Kağıthane’nin ilk markalı konut projesi Şelale Evleri, İstanbul’un merkezinde, deprem riskinden uzak, ulaşım problemi olmayan, kamu kurum ve kuruluşları ile okullar ve hastanelerle çevrelenmiş olan Kağıthane’nin ilk markalı konut projesidir.

Osmanlı döneminden izler... İmitasyon Pamukkale Şelaleri Osmanlı’nın atlarını otlatmak için geldiği ve devrin parlak eğlencelerinin yapıldığı yer olan vadide bir zamanlar Kağıthane Hastanesi, Atiye Sultan Sarayı, Koşu Köşkü, Kağıthane Ayazması, Hamidiye Suları gibi tarihi devrin niteliklerini yansıtan önemli eserler vardı, ancak bugüne çok azı kaldı.

Bölgenin yaşam standardını yükseltti. İmitasyon Pamukkale Şelaleleri’nin tropikal çevre düzenlemesiyle birleştiği tasarım projeyi bir anda öne çıkarmıştır. Kağıthane’nin yaşam standardını yükselterek beş yıldızlı tatil köyü konforuyla tanıştıran proje, otopark, sauna, hamam, kapalı yüzme havuzu, jimnastik salonu, çocuk oyun parkları, kreş, kuru temizleme, bay-bayan kuaförü, süpermarket gibi insanların pek çok ihtiyacını dışarıya çıkmadan karşılayabildiği için hızla alıcısıyla buluşmuştur. Kağıthane gibi sınırlı bir bölgede insanların rahat edebileceği bir yerleşim alanı oluşturulmuş, tüm bloklar en son deprem yönetmeliğine göre inşa edilmiştir. Her blokta 70 adet fore kazık sistemi uygulanmıştır.

PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
PROJE HAKKINDA
GALERİ
LOKASYON
REKLAM FİLMİ
Dap Yapı WhatsApp Hattı