TR
ARALIK 2014

SORUMLULUĞUMUZ ÖDÜLLERLE ARTIYOR

YENİ ŞAFAK / 12.12.2014 İnşa ettikleri projelerle Türkiye’ye değer katan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz “Geleceğin projelerini üretmeye ve ülkemizi bu alanda temsil etmeye devam edeceğiz. Aldığımız ödüller sorumluluğumuzu arttırıyor” dedi.

Gayrimenkul sektöründe farklı mimari projelere imza atan DAP Yapı, aldığı uluslar arası ödüller ile adından söz ettiriyor. Aldığı uluslarası ödüllerle başarılarını tescilleyen DAP Yapı; İstanbul’a kazandırdığı İstMarina projesi Londra’da gerçekleştirilen European Property Awards’de “Avrupa’nın En İyi Projesi” seçilirken, 8 farklı proje ile kazandığı ödül sayısını 15’e çıkardı. “Avrupa’nın En İyi Projesi” ödülünün yanısıra Dubai’de düzenlenen International Property Awards’e iştirak eden İstMarina, burada da tartışmasız bir şekilde dünyanın beğenisini kazandı ve Asya, Afrika, Birleşik Krallık, Amerika ve Arap ülkelerinin ödüllü projelerini geride bırakarak, “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde Dünya’nın En İyi Projesi ödülüne layık görüldü.

Türkiye Kazanıyor
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “İstMarina için yıllarca çalıştık, araştırma yaptık. Çalışmalarımızın karşılığını önce Londra’dan akabinde Dubai’den aldığımız uluslar arası ödüller ile taçlandırdık. Türkiye’den ödüle layık görülen tek proje İstMarina oldu. Bu ödülü sadece şirketimizi adına değil aynı zamanda ülkemiz adına aldık” dedi.

Yeni Teknoloji Kullanıyoruz
İstanbul’un en gözde ve yükselen bölgelerinde geliştirdikleri iş ve konut projeleriyle Türkiye’ye değer kattıklarını kaydeden Yılmaz, “Geleceğin projelerini üretmeye ve ülkemizi bu alanda temsil etmeye devam edeceğiz. Bu ödül ile sorumluluğumuz bir kat daha arttı” diye konuştu. Yılmaz, “Biz çağın en yeni teknolojisini ve en iyi malzemesini kullanıyoruz. Bu sebeplerden dolayı tüm projelerimiz rekor prim yapıyor. Avrupa’dan ve Dünyadan ödüller kazanıyor” ifadelerini kullandı.
 
  • BASINDA BİZ
  • 12.12.2014
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı