TR
ARALIK 2012

TASARIMDA FARK YARATMAK İÇİN Z HARFİNDEN ESİNLENDİ

POSTA / 09.12.2012

Bu hafta konuk olduğumuz Dap Z Ofis, "Z" harfinden esinlenen formu ile dikkat çekiyor. Mimari formun dünyada ilk olduğu iddiasında olan DAP Yapı; Dap Royal, Dap Burgu, Dalga Kule, Tango Kule projelerinde olduğu gibi iddialı tasarımlara imza atmayı önemsiyor.

Dap Z Ofis, Kağıthane ana cadde üzerinde. Çağlayan, Şişli, Mecidiyeköy, Taksim'e ve tünel bağlantıları ile Dolmabahçe'ye yakınlığıyla merkezi konumda yer alıyor. Kağıthane Cendere Caddesi hızlı bir dönüşüm içinde. Z Ofis, bu dönüşümü tetikleyecek önemli bir yatırım. Z Ofis, ofis birimleri ile bölgenin ihtiyacı olan kaliteli çalışma birimlerine karşılık verirken, cadde kotunda yer alan mağazalar ve kafeler ile çekim noktası olmaya aday. Mimari formun oluşturduğu iki avludan biri ofis bloklarının giriş meydanı, ana cadde üzerinde yer alan diğeri avlu ise kente açık kafeler ve mağazaları ile buluşma noktası olmaya aday. 8 kattan (2 otopark katı, 1 mağazalar katı, 4 ofis katı) oluşan proje, iş ve yaşamla ilgili ihtiyaçları bina içinde karşılayacak şekilde tasarlanmış. Binaya iki kanatta iki çekirdek hizmet veriyor. Merdivenler, asansörler ve her katta tekrar eden tuvaletler aynı çekirdek içinde çözülmüş.

“Yönetmek” İle Vakit Kaybetmeyin

Profesyonel yönetim ile birlikte her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedeflenmekte. Hizmet standardını yüksek tutmayı hedefleyen proje, aynı bina içinde kuaför, market alışverişi, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçların karşılanmasına olanak sağlıyor. Sekreter, temizlik, toplantı odası, konferans salonu gibi iş hayatının gerektirdiği servis elemanları ve mekânlara sahip olmadan büronuzda 24 saat bu hizmetleri alabileceğiniz bir yönetim planlaması yapılıyor.

Her katta sizin adınıza telefonlarınıza bakan, fax ve kargo hizmetlerinizi takip eden, randevu ve toplantı organizasyonlarınızı yapan resepsiyon bölümleri hizmet verecek. Ofis sahipleri için süreç yönetimini profesyonel yolla veren yönetim, size sadece işe konsantre olma şansı sunuyor.

  • BASINDA BİZ
  • 09.12.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı