TR
EYLÜL 2017

TESLİME HAZIR EVLER İÇİN ÖZEL KAMPANYA

TAKVİM / 22.09.2017 DAP Yapı, İstanbul Kartal sahilindeki mega projesi İstMarina’da cazip bir kampanya başlattı. Yüzde 5 peşinle ev ve ofis satılan projede teslimler Ekim sonunda yapılacak...

Gayrimenkul sektöründe yeni sezona iddialı giren DAP Yapı, İstanbul Kartal’da inşa ettiği İstMarina projesinde sınırlı sayıdaki daireler için cazip bir kampanya başlattı. 31 Ekim’e kadar devam edecek kampanya kapsamında, yüzde 5 peşinatla ev veya ofis alınabiliyor. KDV dahil satış fiyatının geçerli olduğu projede yüzde 15 ise satış tarihinden itibaren 12’nci ayda veya teslim tarihinde ara ödeme olarak veriliyor. Kalan yüzde 80’lik bölüm ise yüzde 0.99’dan banka kredisi yoluyla ödeniyor. Kampanya kapsamında 139 daire ve ofis satılıyor. Konutların metrekare fiyatı 9 bin, ofislerin ki ise 10 bin liradan başlıyor. Proje Ekim sonunda teslim edileceği için, isteyen oturabilecek isteyenler ise kiraya verebilecek.

İstMarina projesinde çok cazip bir kampanyaya başladıklarını ifade eden DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Emlak Konut GYO öncülüğünde düzenlenen kampanyaya biz de katıldık. Projenin tesliminden önce, yine prim sağlayacak şekilde, hem oturum hem de yatırımcılara bir fırsat daha sunuyoruz" dedi. Ziya Yılmaz, projenin yüksek oranda prim yaptığını belirterek, "Toplam bin 611 üniteden oluşan projede fiyatlar, ilk satış tarihine göre 3 kat oranında artış gösterdi. Metrekare fiyatları 5 bin 400 liradan 15 bin liraya kadar çıktı. Marinanın ve hızlı trenin aktif hale gelmesiyle fiyatlar rahatlıkla 20 bin liraya çıkar" diye konuştu...

Dünyanın En İyi Projesi Seçildi
Gayrimenkul sektöründe farklı mimari projelere imza atan DAP Yapı’nın, İstanbul Kartal’da geliştirdiği İstMarina, ’Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme Projesi’ ödülünü kazanmıştı. .

Önde Marina, Altta Tren
Önünde marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen İstMarina, yarısı açık yarısı kapalı deniz manzaralı alışveriş merkezi ile birlikte otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanlarıyla yeni bir merkez olarak planlandı. Projenin denize yaklaşık olarak 700 metrelik cephesi bulunuyor..
  • BASINDA BİZ
  • 22.09.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı