TR
ŞUBAT 2018

VALİDEBAĞ KONAKLARI'NDA BÜYÜK ÖZVERİ KAMPANYASI

YENİ BİRLİK / 21.02.2018

DAP Yapı, Validebağ Konakları'nda 84 ay 0 faiz avantajı ve 10 bin 839 liradan başlayan sabit taksitlerle yaşama fırsatı sunuyor.

DAP Yapı, İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan, sahip olduğu koru sayesinde doğa ile iç içe bir yaşam sunan ve ulaşım akslarının merkezinde yer alan Validebağ’da geliştirdiği Validebağ Konakları projesinde yeni bir kampanya duyurdu.
Yatay mimarinin uygulandığı 5’er katlı toplam 319 konak ve 47 mağazadan oluşan Validebağ Konakları, 1 milyon 214 bin TL’den başlayan fiyatlar ile estetik yönden üstün yaşam alanlarını bir arada sunuyor. 1+0’dan 6+1’e varan daire alternatifleri ve 650 metrekareye kadar geniş daireler bulunan Validebağ Konakları’na imza atan DAP Yapı, sadece 10 bin 839 liradan başlayan sabit taksitlerle Validebağ Konakları’nda yeni bir yaşama davet ediyor. Konak yaşamının güzel bir örneğinin sergilendiği Validebağ Konakları yüzde 25 peşin, yüzde 75 ise ‘84 Ay 0 Faiz’ avantajıyla sunuluyor. Yeşilin tüm zenginliğini sunan koru manzarasına ek, geniş iç bahçelere, peyzaj ve gölet manzarasına hâkim Validebağ Konakları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri, yürüyüş parkurları ve süs havuzlarıyla ve yaşları 15 ila 400 arasında değişen ağaçlar ile şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşam isteyenler için tasarlandı. Validebağ Konakları; Beyzade, Ihlamur, Koru ve Rumeli isimleri verilen konsept konaklardan meydana geliyor. Tüm konaklarda bahçe dubleksleri ve çatı dubleksleri ile geniş yaşam alanları sunuluyor.

Kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, kampanyayla birlikte tüketicinin aylık geri ödeme taksitinin azaltılmasını ve ev sahibi olmalarını teşvik etmeyi amaçladıklarını belirterek, şunları söyledi: “Validebağ, İstanbul’un, belki de Türkiye’nin en özel yerlerinden biri olarak nitelendiriliyor. Bu önemli arazide yeşille ve doğayla bütünleşen konak mimarisinin en güzel örneğini sergiliyoruz. Validebağ’da yeni geliştirilen konaklarda metrekare fiyatları 11 bin 900 TL. Hatta aynı bölgede emsal projelere baktığınızda projelerin hem daha pahalı hem 20-30 yıllık binalar olduğunu görüyoruz. Bu eski konutlar dahi metrekaresi 25-35 bin liradan işlem görüyor. Demografik, ekonomik ve sosyolojik anlamda İstanbul’un en özel bölgelerinden olan Validebağ’da Emlak Konut güvencesi ve DAP Yapı kalitesiyle geliştirilen Validebağ Konakları için metrekare fiyatında yüzde 50 fiyat avantajıyla yeni bir imkan veriyoruz. 31 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek 84 Ay 0 Faiz kampanyasıyla İstanbul’un merkezinde, Osmanlı Dönemi’nden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak isteyenleri bu özel projeye davet ediyoruz. Bugüne kadar projemizden daire veya dükkân sahibi olanlar hatırı sayılı bir prim elde ettiler. 84 Ay 0 Faiz kampanyasıyla bu fırsatı vatandaşlarımıza yeniden sunuyoruz.”
Ziya Yılmaz, “İhaleyi kazandığımız günden bugüne kadar bölgeye katma değer sağlayacak bir proje geliştirmek için uzun süren araştırmalar ve bölgeye özel analizler yaptık. Konak yaşamının en güzel örneğini sergileyeceğimiz Validebağ Konakları’nda yeşile ve doğaya duyduğumuz sevgiyi anıt bir ağacı koruyarak gösteriyoruz. Bir ağacı korumak için yaklaşık 15 metrelik bir platformdan yararlandık. DAP Yapı olarak bu konuya bilhassa özen gösteriyoruz.
İstanbul’un en tanınmış aileleri ve üst düzey işadamları Osmanlı döneminden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak için sabırsızlanıyorlar. Validebağ Konakları projemizde, teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı bir projeye imza atacağız. Burada görsel açıdan etkileyici, modern ve aynı zamanda geleneksel bir eser geliştiriyoruz. Her anlamda ayrıcalıklı bir projeyi hayata geçireceğimizden dolayı heyecanlı ve gururluyuz” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve denize yürüme mesafesinde
Geçmişten bugüne en gözde yaşam bölgelerinden biri olarak nitelendirilen Validebağ, seçkin projelerle çevrelenmiş elit yaşamın adresi olarak gösteriliyor. Yaklaşık 200 yıl önce Bezmialem Valide Sultan’ın yurt içinden ve yurt dışından getirttiği ağaç ve bitki türleriyle adeta modern bir botanik bahçesine çevirdiği arazide Rıfat Ilgaz'ın önemli eseri Hababam Sınıfı’ndan uyarlanmış filmlere ev sahipliği yapan Adile Sultan Kasrı da yer alıyor.
Anadolu Yakası’nın ikinci en büyük yeşil alanı olan Validebağ Korusu, Koşuyolu ile Üsküdar'ın Altunizade ve Barbaros mahallelerinin kesiştiği noktada, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Koru’nun tam karşısında konumlanan projeden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne direkt bağlanılıyor. Anadolu Yakası’nın ikinci en büyük yeşil alanı Validebağ arsası, adını aldığı korunun tüm nimetlerinden faydalanıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 21.02.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı