TR
EKİM 2017

VALİDEBAĞ YÜZDE 100 KAR ETTİRECEK

TÜRKİYE / 03.10.2017

DAP Yapı’nın toplam 1.1 milyar lira yatırımla inşa ettiği Validebağ Konakları, teslime yakın tarihte değerini katlayacak.

DAP Yapı’nın, Anadolu Yakası’nın en değerli doğal alanı Validebağ Korusu’nun yanı başında inşa ettiği Validebağ Konakları değerini katlayacak. Toplam 1,1 milyar lira yatırımla 5’er katlı, 319 konaktan oluşan dairelerin yüzde 55’inin satış sözleşmesi şimdiden imzalandı. Şu anda metrekaresi 11 bin 700 liradan başlayan ve satışta olan konakların, teslime yakın tarihte metrekare değerinin 24-25 bin liraya çıkması bekleniyor. Validebağ Konakları tanıtım toplantısında konuşan DAP Holding Yönetim Kurul Başkanı Ziya Yılmaz, söz konusu projede cazip koşullarla ev sahibi olma fırsatını sunduklarını söyledi. Yılmaz “Yüzde 5’i peşin, yüzde 15’i ise satış tarihinden itibaren 12’nci aydan ya da teslim tarihinde ara ödeme yapılarak ev sahibi olunabilecek kampanyada, kalan yüzde 80’lik bölüm banka kredisi yoluyla ödeniyor. Bankadan kredi çekildiğinde ise ödemeye 15’inci aydan sonra başlanıyor” açıklamasında bulundu.

Yatırımcısına Kazandıracak
Çamlıca bölgesinde metrekaresi 33 bin liraya kadar yükselen dairelerin bulunduğuna işaret eden Ziya Yılmaz, Validebağ projesinde ellerinde kalan dairelerin metrekaresinin ise 11 bin 700 liradan başladığını anlattı. Projenin yatırımcısına kazandıracağına işaret eden Yılmaz, “Teslime doğru metrekare değeri 24-25 bin liraya çıkar” dedi. Yılmaz sözlerine şöyle devam etti: Projemize yatırım amaçlı ilgi gösterenler kadar bu özel lokasyon ve projede özellikle oturmak isteyen hatırı sayılır bir kitle var. DAP Yapı olarak projenin satışından çok müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ilk planda geliyor. DAP Yapı olarak bu konuya bilhassa özen gösteriyoruz. Validebağ Konaklarına yakışacak, eğitimi ve kültürü ile bu yaşam alanına değer katacak bir kitle olması için ince eleyip sık dokuyoruz. İstanbul’un en tanınmış aileleri ve üst düzey işadamları Osmanlı döneminden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak için sabırsızlanıyorlar. Validebağ Konakları projemizde, teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı bir projeye imza atacağız.

  • BASINDA BİZ
  • 03.10.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı