TR
EKİM 2012

YABANCILARIN TİCARİ ÜNİTE TALEBİ ARTTI

POSTA / 22.10.2012

Yabancı yatırımcıların Türkiye'ye ilgisi sürüyor. DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Dap Z'nin Haliç manzaralı dükkan ve mağazalarında yabancılarla görüştüklerini söyledi.

Kullandığın Kadarını Öde

Projedeki kolaylıklar bunlarla da sınırlı değil. Hem zamandan hem de kullanılmayan alanlara ekstra yatırım yapılmasından işletmeciyi kurtaran yeni modelde ihtiyaç duyulan hizmetler kullanım saatine göre ücretlendiriliyor.

Kısa bir süre önce satışa çıkan Dap Z ofis projesinde ofis stoklarının hızla tükendiğini belirten DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, yoğun ilgi nedeniyle projede yer alan 61 dükkan ve mağazadan oluşan butik çarşının satışına başladıklarını söyledi. Dükkan ve mağazalara yabancı yatırımcılardan talep aldıklarını belirten Yılmaz, " Projede yer alacak dükkan ve mağazalar, cadde üzeri lokasyon avantajı dolayısıyla yerli ve yabana markaların takibine girdi, önemli gurme restoranlarla, tanınmış perakende markalan ticari birimlere talip oldu. Shopmix çalışmalarımız titizlikle yürütülüyor " dedi.

36 Ay Sıfır Faiz

Metrekare fiyatlarının bölge emsallerinden yüzde 50-80 oranında düşük tutulduğunu belirten Yılmaz, yatırıma ilgisini ise "Projede amortisman süresinin kısalığı yatırımcıların dikkatini çekiyor. 8 kattan oluşan projede, girişte ve mağazalar katında bulunan 61 ticari ünite için faizsiz 36 ay vade kolaylığı sağlanıyor. Büyüklüğü 49-281 metrekare arasında değişen dükkanların mağazalar katında olanlarında tavan yüksekliği 3. 80, girişte bulunan dükkanlarda ise 4 metre. Bu da talebi artırıyor" şeklinde yorumladı.

Lokasyon da Etkili

Projedeki ofis fiyatları 363 bin liradan, mağazalar ise 864 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk projenin 'DAP Z Ofis' olduğunu da dile getiren Ziya Yılmaz, Haliç'e bakan manzarasıyla da Dap Z'nin göz doldurduğunu söyledi. Proje Şişli, Mecidiyeköy, Kağıthane aksında Çağlayanda konumlanıyor. Tüm yollara bağlanacak şekilde konumlanan proje, bağlantı yollarının çeşitliliği ve özellikle tünelin hizmete girmesiyle önemli bir lokasyon avantajı sunuyor. Tünelle, Kağıthane ve Taksime 5 dakikada ulaşılırken, Adliye Sarayına yürüyerek gidilebiliyor.

Asistanı İçinde

Dap Z Ofıs'te dikkat çeken bir diğer özellik ise avantajlı yönetim sistemi. Ziya Yılmaz günümüzde özellikle küçük işletmelerde asistan ve bilgi işlem istihdamının masraflı olduğunu görerek bu ihtiyaca yönelik bir sistem kurduklarını söyledi. Nitekim asiste hizmetleri, maaşını sizin ödemediğiniz asistanlarca karşılanıyor. Gelen telefonlar, size özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla, firmanızın adıyla açılıyor. Notlarınız ve postanız alınıyor,. günlüce randevu akışınız düzenleniyor, ziyaretçileriniz karşılanıyor, çay-kahve ikramınız yapılıyor, ofisiniz temizleniyor, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 22.10.2012
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı