TR
NİSAN 2018

YILLAR SONRA AYNI SAHNEDE BULUŞTULAR

YENİ BİRLİK / 16.04.2018

Türk Pop Müziğinin iki ünlü yıldızı Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu İstMarina Alışveriş Merkezi sahnesinde bir araya geldi ve “Harika” parçasını birlikte seslendirdi. İlk kez bir alışveriş merkezinde konser veren ikili, hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. İstMarina Alışveriş Merkezi, açılış etkinlikleri kapsamında önce ki akşam Türkiye’nin Süperstar’ı Ajda Pekkan ile Türk pop müziğinin yıldız ismi Kenan Doğulu’yu yıllar sonra aynı sahnede buluşturdu.

Konser programı, Kenan Doğulu’nun performansıyla başladı. Kenan Doğulu’nun sahne performansı sırasında konser alanı, led bileklikler ve balon şovuyla renklendi. Ajda Pekkan’ın sahneye çıkması ve ikilinin “Harika”, “Tutamıyorum Zamanı”, “Düşünme Hiç” şarkısını birlikte seslendirmeleri ile birlikte coşku zirveye tırmandı. Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu, 10 bin kişinin katıldığı konserde hayranlarının yoğun ilgisine muhteşem sahne performanslarıyla karşılık verdi. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen konserlerde Ziya Bey, konser sonrası hem Kenan Doğulu’ya hemde Ajda Pekkan’ın kulisine uğrayıp teşekkür etti.

Bebek Hasretini Sahnede Giderdi
Popçu Kenan Doğulu ile 2014 yazında ABD'de evlenen Beren Saat, son 1 yıldır sürekli 'hamilelik' haberleriyle gündeme geldi. Bir çok defa hamile olduğu haberleri çıkan güzel oyuncu son olarak da tüp bebek tedavisine başvurmuştu. Kendisini izlemeye gelen 10 bin kişi arasında minik bir bebek olduğunu gören Kenan Doğulu, "Çok arkada ama dayanamıyorum. Ne olur elden ele onu bana gönderin" diyerek bebeğin annesine ricada bulundu. Bebeği kucağına alan Doğulu, "Yerim ben onu, ne olduğunu şaşırmış. Evde en fazla 18 kişi bir arada görmüştür. 1800 kişi arasında neye uğradığını şaşırmış gibi bakıyor" dedi. Kenan Doğulu'nun hayranları da, "Çok yakıştı. Darısı senin başına" diye şarkıcıya seslendiler.

  • BASINDA BİZ
  • 16.04.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı