TR
MAYIS 2018

YÜZDE 30 İNDİRİM FIRSATI

HÜRRİYET / 25.05.2018

Hem kamunun hem de özel sektörün gayrimenkul sektörünü canlandırmak için önemli adımlar attığını dile getiren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, konut alıcısı için ciddi avantajlar sağladığını söyledi. Yılmaz, "Ekonomimizin rekortmen sektörü gayrimenkulde KDV oranının yüzde 8'e indirilmesi, kamu bankalarının kredi faizlerinde indirime gitmesi ve tapu harçlarında düşüş yapılmasının ardından GYODER, INDER ve KONUTDER'in tum üyeleriyle birlikte taşın altına elini koyarak birlikten güç doğacak bir kampanyaya başlaması gurur verici bir adım. KDV oranındaki yüzde 10'luk düşüşe ek olarak kampanya doğrultusunda sunulan yüzde 20'lik peşin indirimle birlikte tüketiciler, yüzde 30'a varan bir indirim oranıyla ev sahibi olma fırsatı yakalıyor" dedi.

19 Bin TL Peşinat
DAP Holding olarak kampanyaya tüm projeleriyle katıldıklarını ifade eden Ziya Yılmaz, "İstanbul ve İzmir'deki projelerimiz Validebağ Konakları, İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence ve DAP İzmir projelerimizde hem kampanya koşulları hem de kendi sunduğumuz ödeme kolaylıklarıyla destek veriyoruz. Yaklaşık 380 bin TL'den başlayan fiyatlarla projelerimizden peşin ödeme fırsatıyla ev sahibi olmak isteyenler, yüzde 20 peşinat indirimi ve yüzde 10 KDV indiriminden faydalanabiliyorlar. Bunun yanı sıra 19 bin TL'den başlayan peşinatlarla projelerimizi değerlendirmek isteyenler, kamu bankalarının sunduğu 120 ay boyunca yüzde 0.98 kredi faizi fırsatıyla ev sahibi olabiliyorlar" diye konuştu.

DAP Holding olarak peşin ya da banka kredisi fırsatlarına ek olarak 40 ay senet imkanı da sağladıklarını dile getiren Dr. Ziya Yılmaz, "Teslimlerin yapıldığı projelerimizde hemen tapu veriyor. Üstelik 1 yıl boyunca kira garantisi de sunuyoruz. Ülkemize duyduğumuz güven ve sahip olduğumuz güçlü finansman doğrultusunda bugüne kadar her adımımızı 'ülkemize nasıl daha fazla katma değer sağlarız' diye düşünerek attık. Bundan sonra da ülkemizin ve ekonomimizin destekçisi olmaya devam edeceğiz" dedi.

  • BASINDA BİZ
  • 25.05.2018
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı