TR
EKİM 2017

YÜZDE 5 PEŞİNATLA KONAK SATACAK

MİLLİYET / 03.10.2017

DAP Yapı, Validebağ Korusu’na komşu olan projesinin yüzde 55’ini sattığını açıkladı. Ön talep döneminde büyük ilgi gördüğü belirtilen projede yeni kampanya başlatıldı.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Eylül 2015’te ihalesini kazandıkları Emlak Konut GYO’nun Validebağ Korusu’na komşu arazisinde yükselecek Validebağ Konakları projesindeki konutların yüzde 55’ini sattıklarını açıkladı. Ön talep döneminde gerçekleştirdikleri çadır kampanyası ile satış rekoruna imza attıklarını anlatan Yılmaz, projenin kalan az sayıda konutu için yeni bir kampanya daha başlattıklarını söyledi. Yüzde 20 peşin ödemenin sadece yüzde 5’ini peşin alarak, kalan yüzde 15’ini ise satış tarihinden itibaren 12’nci ayda ya da teslim tarihinde ara ödeme yapılarak ev sahibi olunabilecek kampanya kapsamında kalan yüzde 80’lik bölüm ise banka kredisiyle ödeniyor. Şirket ayrıca kendi bünyesinde 60 aya varan vadelendirme de yapıyor.

Yeni Fırsatlar Var
Ziya Yılmaz evlerin metrekare fiyatının 20-25 bin liraya satabilecekken, 11 bin liradan başlayan fiyatlarla sattıklarını belirterek, “Müşterilerimize yüzde 40 fiyat avantajı sağlıyoruz” dedi. Altunizade Validebağ Korusuna ve Hababam Sınıfı Müzesine komşu konumda yer alan Validebağ Konakları projesinin mimarisi hakkında da bilgi veren Yılmaz, proje mimarisinin Hababam Sınıfı binasının modernize edilmiş hali olacağını söyledi.

Yılmaz, bugüne kadar projeden ev alanların ’hatırı sayılır şekilde prim’ elde ettiklerinin altını çizerek, “Bu kampanya ile bu fırsatı vatandaşlarımıza yeniden sunuyoruz. Çadır kampanyasında izdihamın yaşandığı dönem gibi yoğun bir talep bekliyoruz” diye konuştu.

DAP Yapı, Validebağ projesine yoğun talep gelince satışı 7 ay öne çekmişti. Projenin yoğun ilgi görmesi nedeniyle satış ofisi inşası sürerken, kurulan 600 metrekarelik çadırda yüzde 50 indirimle satışa başlayan DAP Yapı, projenin yüzde 25’lik kısmını çadırda satmaya karar vermiş, Ziya Yılmaz, bu kısmı 1 günde sattıklarını kaydetmişti.

600 Metrekare Konut
DAP Yapı, 1 milyar 100 milyon lira yatırımla, 5’şer katlı toplam 319 konaktan oluşan projesinde, 1+0’dan 6+1’e, 70 metrekareden 650 metrekareye kadar genişlikte konutlar hayata geçiriyor. Validebağ Konakları; Beyzade, Ihlamur, Koru ve Rumeli isimleri verilen konsept konaklardan meydana geliyor. Beyzade Konakları, 48 mağazanın yer alacağı Nişantaşı Caddesi’ne hâkim, home ofis konseptiyle, Ihlamur Konakları projedeki tüm peyzaj alanına hâkim olmasıyla, Koru Konakları Validebağ Korusu’nun manzarasıyla, Rumeli Konakları ise açık alana bakan konumuyla öne çıkıyor.

  • BASINDA BİZ
  • 03.10.2017
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı