TR
TEMMUZ 2013

YÜZDE 65'İNİ SATTI

POSTA / 12.07.2013

DAP Yapı'nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule, M.Ö. 1600 yılından izler taşıyor. 2 adet rezidans ve 1 adet ofis bloğunun bulunduğu proje, toplam 399 üniteden oluşuyor. 289 adet rezidansın yüzde 65 oranında satışını gerçekleştiren DAP Yapı, 99 adetlik home office bloğu için ön talep topluyor.

Fener'den başlayıp Tuzla'ya kadar devam eden Türkiye'nin en uzun sahil bandı üzerinde yer alan proje, İstanbul'un yeni cazibe merkezi Maltepe Dragos'ta yükseliyor. Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yolları, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla önemli bir lokasyon avantajı sunuyor.

Dünya ölçeğinde projelere ev sahipliği yapan Kartal-Maltepe bölgesi, Kentsel Dönüşüm Projesiyle bambaşka bir çehre kazanıyor. Sahil şeridinde yer alacak bin yatlık marinası, adliye sarayı, hizmet ve kültür alanlarının yanında nitelikli konut siteleri ile yatırımcıları çekiyor.

Vazo Kule'nin yan parselinde yaşama geçecek Yüksek İstinaf Mahkemesi'nin yanı sıra bölgede pek çok alışveriş merkezi, üniversite ve hastanenin yapımı planlanıyor. Ayrıca bir fuar ve kongre merkezi de yapılacak. Geçmişte elit ve varlıklı kesimin gizli cenneti olarak anılan bölge, günümüzde de insanların yaşamak ve çalışmak için can atacağı bir cazibeye sahip.

Kartal-Maltepe Hattı Öne Çıkıyor

İstanbul’da yıldızı parlayan yerleri anlatan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Avrupa Yakasında Boğaz hattı ve Anadolu Yakasında Kartal-Maltepe hattı önem kazanıyor. Ofis acısından Maslak-Zincirlikuyu-Levent hattı Avrupa yakası için ne ifade ediyorsa, Anadolu Yakasında da Kartal-Maltepe hattı aynı önemi taşıyor.

Bu gelişimi, arazi fiyatları ile ihalelerden de izlemek mümkün, E-5'ten bile denize yürüyerek inilebilen bir lokasyon olan Kartal-Maltepe hattında ürettiğimiz konutların yanı sıra, is yaşamındaki tüm ihtiyaçları A'dan Z'ye karşılayacak olan ofis bloğunu da hayata geçiriyoruz" dedi,

  • BASINDA BİZ
  • 12.07.2013
  • HABERİ PAYLAŞ :
Dap Yapı WhatsApp Hattı